Powrót

Powrót

Przed wyjazdem nie było nawet czasu na informację o tym, że w końcu jedziemy. Teraz to jednak postaramy się nadrobić. Otóż …. wczoraj wróciliśmy :-).

Nie czas jeszcze na podsumowanie wyprawy. Napiszemy jedynie, że w naszym odczuciu wyprawa bardzo się udała, a Patagonia na zawsze chyba pozostanie w naszych sercach. Przyroda była dla nas łaskawa i zapewniła „fotograficzne eldorado”, a jego rezultaty wkrótce zaczniemy prezentować na stronie. Co do innych warunków zapewnianych przez przyrodę, to nie zawsze było tak różowo – ale o tym napiszemy później :-).


Pragniemy podziękować naszym Partnerom, Sponsorom i Patronom za wsparcie udzielone nam przy organizowaniu Wyprawy! A także wszystkim naszym sympatykom trzymającym za nas kciuki! Bez Was ta Wyprawa byłaby o wiele trudniejsza.

Adam & Łukasz

6 komentarzy

 1. magda

  Po wyprawie wyglądaliście chyba inaczej??? :-)

  • Łukasz

   Znaczy się, że jak :-)?

   • magda

    Bardziej zmęczeni a może i padnięci.Nasyceni przygodą.

 2. Mariusz

  Witam serdecznie. Śledziłem wyprawę i z niecierpliwością podglądałem na mapie gdzie już jesteście. To super, że wyprawa udała się i szczęśliwie wróciliście do swoich domów. Teraz czekamy na fotograficzną ucztę.
  Pozdrawiam – Mariusz/Zamość

  • Łukasz

   Mariuszu, dzięki! Niestety 1 kwietnia (na Prima Aprilis) nasz SPOT przestał działać. Szkoda, bo liczyłem na dokładny zapis naszej drogi, szczególnie na lądolodzie.

   • Mariusz

    Nic nie szkodzi, coś pokazywało… choć się na tym nie znam, przeżywałem i wiadomo, kciuki trzymałem. Liczy się efekt końcowy, a jak osiągnięty to jest mało ważne. Szczęśliwie i w dobrych, zdrowych nastrojach i silniejsi o dalsze doświadczenie. Szacun!
    Mariusz:) pozdr