Nowe możliwości z HERO2

Nowe możliwości z HERO2

Są takie momenty na każdej wyprawie podczas których nie myślisz o robieniu zdjęć czy filmów. Bo jesteś zmęczony, bo walczysz z przeciwieństwami natury (jak na poniższym filmie), bo zakładasz, że i tak nie wyjdzie. A czasami po prostu brakuje rąk :-). Z drugiej strony często są to momenty ekscytujące, które z chęcią utrwaliłoby się „ku potomności”.

Dzięki wsparciu firmy Freeway – oficjalnego dystrybutora sprzętu Go-Pro, będziemy mieli możliwość utrwalania właśnie takich chwil. Do Patagonii poleci bowiem z nami najnowsze dziecko Go-Pro – kamera HERO2. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Kamerę Hero2 można łatwo zamontować na kasku, głowie, ubraniu, nartach, czekanie – ilość miejsc jest nieograniczona i zależy jedynie od kreatywności operatora. A my będziemy kreatywni! Kamera działa m.in. w trybie FullHD i daje bardzo dobry obraz. 90 FPS zapewnia olbrzymie możliwości postprodukcji. Jest jednocześnie lekka co jest niebagatelne, kiedy trzeba nieść wszystko na swoich barkach. Do tego można nią robić zdjęcia cyfrowe (m.in. jako time-laps). W każdym bądź razie otwierają się przed nami nowe możliwości, które będziemy starali się w pełni wykorzystać.

Pełna specyfikacja sprzętu jest dostępna na tej stronie.

Jeszcze raz dziękujemy firmie Freeway za pomoc w realizacji naszej wyprawy!

2 komentarze

  1. Hej Łukasz, Thomas właśnie wczoraj odebrał swoją kamerę hero2, ma zamiar testować na snowboardzie, za tydzień jedzie na 2-3 tygodnie na projekt do Grenlandii (trochę mu zazdroszczę, stesknilam ze już trochę za ta wysepka ;)), mam nadzieje ze kamerka sprosta oczekiwaniom :) pozdrawiam z Kopenhagi

    • Łukasz

      Cześć, to super – myślę, że kamera się sprawdzi! Ja też tęsknię za Grenlandią – szczególnie za kajakami. Mam nadzieje, że wkrótce (aczkolwiek raczej dalszej niż bliższej) się tam znowu pojawię :-). Trzymaj się!