Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/virtuals/patagonia-185x1852012.kuczkowski.net/wp-content/uploads/zdjecia_strony/patagonia-185x185.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/platne/scorpion/public_html/patagonia2012.kuczkowski.net/:/home/platne/scorpion/tmp/:/home/virtuals/patagonia2012.kuczkowski.net/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/scorpion/public_html/patagonia2012.kuczkowski.net/wp-content/themes/DeepFocus/epanel/custom_functions.php on line 578
Zaczynamy :-)

Zaczynamy :-)

No to zaczynamy!!!

Za 8 miesięcy wylądujemy w argentyńskim El Calafate, skąd wyruszymy na miesięczną wyprawę po Patagonii. Huraganowe wiatry, lodowe szczeliny, wspinaczka, zimno, góry lodowe, ostre granie, turkusowe jeziora, zmęczenie, euforia i przepiękne krajobrazy – to wszystko czeka na nas w tej niesamowitej krainie, jaką jest Patagonia.

Przygotowania trwają już od dobrych kilku miesięcy. Ale czas najwyższy zaprezentować wyprawę oficjalnie :-). Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi planami.

Ale to nie wszystko. W ramach naszej wyprawy postanowiliśmy wesprzeć osoby, które niewątpliwie bardzo takiego wsparcia potrzebują. Tak powstał pomysł (dzięki Ani – żonie Łukasza :-), aby część zebranego wsparcia przeznaczyć na organizację wyjazdu w góry dla chorych dzieci, dla których taki wyjazd jest marzeniem. Intensywnie działamy już na tym polu – szczegóły wkrótce.