Co na plecy?

Co na plecy?

W Grenlandii korzystaliśmy z trekingowo-fotograficznych plecaków firmy Lowepro. Sprawdziły się, a jak, pozwalając nam bezpiecznie przenosić cały sprzęt przez kilometry grenlandzkich szlaków i gór. Nie inaczej będzie tym razem. Dzięki uprzejmości firmy DayMen Polska – oficjalnego dystrybutora produktów Lowepro w Polsce – w Patagonii także będziemy używali plecaków tej właśnie firmy. Serdecznie dziękujemy!

Adam na swoich plecach będzie nosił Lowepro PRO TREKKER 400 AW. W tym plecaku mieszą się 1-2 profesjonalne lustrzanki z gripem oraz obiektywem do 400 mm(na jednej z nich); 4-6 dodatkowych obiektywów, dwie lampy błyskowe, akcesoria fotograficzne oraz laptop o przekątnej ekranu do 15.4. Oczywiście Adam zabierze trochę mniej sprzętu fotograficznego – musi bowiem jeszcze zmieścić ubrania, część namiotu, śpiwór, matę do spania, jedzenie (tyle dni bez cywilizacji wymaga sporo jedzenia; dobrze, że wody będzie pod dostatkiem :-) i wiele innych przydatnych rzeczy, bez których nie będzie się mógł obejść :-).

Z kolei Łukasz pozostał przy swoim grenlandzkim kompanie – plecaku Lowepro PRO TREKKER 600 AW. Jeśli chcecie wiedzieć, co się do niego mieści, to zapraszamy tutaj.

Jesteśmy przekonani, że plecaki sprawdzą się podczas wyprawy. A że czeka je wiele – tego też jesteśmy pewni. Testy będą się odbywały każdego dnia, o każdej porze.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie firmie DayMan Polska!