Notice: Undefined variable: isBlogPage in /home/platne/scorpion/public_html/patagonia2012.kuczkowski.net/wp-content/themes/DeepFocus/page.php on line 38

Księga gości


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/platne/scorpion/public_html/patagonia2012.kuczkowski.net/wp-content/themes/DeepFocus/includes/functions/comments.php on line 38
34 komentarze

 1. jolasowa

  czyta się z zapartym tchem.Dzięki takim przykładom wstyd rezygnować ze swoich marzeń.

 2. Przejrzałem całą relację i czekam na kolejne dni. A w międzyczasie idę na Waszą stronę o Grenlandii . pozdrawiam!

 3. Arek

  a co video relacjami, przeciez aparaty maja funkcje nagrywania. jak o tej opcji zapomnieliscie to bedzie czego zalowac :)

  • Łukasz

   moje aparaty takiej funkcji nie mają; no ale trudno byłoby nagrywać video na slajdach :-); video było jednak nagrywane na lądolodzie i na pewno się pojawi na stronie

 4. Łukaszu. Z zazdrością czekam na szerszą relację… może nawet w realu… :) I na więcej Waszych zdjęć! :)

  • Łukasz

   Jerzy, właśnie siedzę nad relacją :-). Stay tuned!

 5. Mariusz

  Witamy. Fajnie że już jesteście. Czekamy na ucztę fot.

 6. Czy już szczęśliwie dotarliście do Polski???Jak udała się wyprawa życia?Teraz w Polsce swojsko jak to u siebie w domu.Pozdrawiam,E

  • Łukasz

   Tak, jesteśmy już w Polsce. Cali i zdrowi :-). A wyprawa się udała – fotograficzne rezultaty mamy nadzieję wkrótce zacząć prezentować.

 7. Grzegorz

  Powodzenia i mam nadzieję że w tym roku również pokaz w Poznaniu z Pana udziałem. Pozdrawiam :)

  • Łukasz

   Dziękujemy. Co do pokazu, to mam nadzieję, że taki będzie miał miejsce już w tym roku. Zresztą muszę się zabrac za te pokazy, bo wszystko jest przygotowane i wystarczy tylko zorganizować sale i publiczność :-).

 8. Miejsce wspaniałe. Życzę szczęścia do pogody, o to tam najtrudniej.

 9. WalkoM

  Niedawno znalazłem Waszą relację z Grenlandii 2010 – jestem pod wrażeniem Waszego zapału w odkrywaniu świata (opisy i wrażenia prawie realistyczne jakby człowiek tam był).
  Życzę powodzenia, super warunków do focenia i … czekam na relację, która będzie przedłużeniem naszego odczuwania Patagonii ;-)

 10. Świetny pomysł.Wspaniały cel. Z przyjemnością obejrzę fotograficzne efekty Waszej wyprawy, której pozazdroszczę :) Życzę niezapomianych wrażeń i kadrów na wagę złota :)

Skomentuj